Необхідність вивчення навчальної дисципліни продиктована необхідністю оволодіння здобувачами вищої освіти системою знань про механізми впливу соціо-професійних факторів на здоров’я людини. У результаті вивчення навчальної дисципліни «Професійна безпека і здоров’я» здобувач вищої освіти отримує знання про обумовленість здоров’я людини факторами навколишнього середовища, про методи запобігання руйнівному впливу негативних соціо-професійних факторів на здоров’я людини. Вивчення дисципліни допоможе визначати виробниче навантаження на організм людини; розробляти методи зниження тиску негативних факторів, визначати комплекс оздоровчих заходів за певних соціальних, виробничих та природних умов

- викладач: Юрченко Любов
Метою викладання навчальної дисципліни «Ґендерні основи безпеки та трудової діяльності» є формування у здобувачів вищої освіти системних уявлень про основні питання ґендеру в безпеці та аспекти його вивчення в трудовій діяльності, забезпечення здобувачів вищої освіти комплексом знань, умінь та навичок, необхідних для застосування в професійній діяльності у сфері охорони та безпеки праці.

- викладач: Цимбал Богдан
Дисципліна «Організаційна психологія та основи організації праці» передбачає оволодіння системою знань і компетенцій для здійснення практичної і дослідницької діяльності щодо вирішення організаційно-психологічних проблем і завдань з персоналом, групами, організаціями різних форм власності, особовим складом підрозділів які здійснюють діяльність в екстремальних умовах, узагальнення, критичне осмислення та аналіз концептуальних моделей, наукових доробок вітчизняних та зарубіжних вчених, формування системного наукового світогляду, поглибленого вивчення та застосування фундаментальних постулатів та теорій організаційної психології в організації праці персоналу, визначення та розв’язаня проблем пов’язаних з розвитком та здійсненням професійної діяльності персоналу, організацій, на основі логічних аргументів, засадах загальнонаукової методології.
- викладач: Кучеренко Сергій
Вивчення методологічних та теоретичних проблем психології є важливою умовою підготовки високопрофесійного фахівця-психолога. Знання основних засад психологічної науки, уміння аналізувати сучасні теоретичні проблеми психології – ознака високої професійної майстерності психолога, свідчення високого рівня його фахової підготовки.
Дисципліна «Теоретико-методологічні проблеми психології» має розкрити майбутнім фахівцям з психології зміст сучасних теоретичних та методологічних проблем психології, підготувати їх до проведення власних наукових досліджень з визначенням їх ролі та значення для розвитку психологічної науки. Знання, отримані під час вивчення цієї навчальної дисципліни сприяють розвитку професійного мислення у здобувачів вищої освіти.
Ознайомлення здобувачів вищої освіти з актуальними методологічними, теоретичними та прикладними проблемами психологічної науки буде сприяти підготовці студентів до усвідомленого вибору проблеми дослідження з метою написання кваліфікаційної роботи.

- викладач: Ушакова Ірина
Метою викладання навчальної дисципліни «Психологія впливу та захисту» є отримання курсантами та курсантками, студентами та студентками поглиблених знань, умінь і навиків в області психологічних закономірностей впливу, поглибленого розуміння механізмів взаємовпливів у взаємодії з іншими людьми, а також засобах протистояння впливам, формування початкових навичок і умінь для практичної роботи у галузі психології. Уміння розпізнавати вплив є необхідним для діяльності психолога-практика, як у індивідуальній діяльності, так і в груповій взаємодії.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Психологія впливу та захисту» є:
§ озброїти курсантів та студентів знаннями, які дадуть їм можливість використовувати різноманітні методи психологічного впливу та захисту в різноманітних ситуаціях;
§ допомогти їм у вирішенні проблеми професійного самовизначення;
- розширити та поглибити теоретичні знання курсантів та студентів стосовно технік та прийомів здійснення впливу;
- сформувати у курсантів та студентів навички та уміння протистояння психологічному впливу, тобто сформувати навички психологічного захисту в залежності від вимог конкретної ситуації;
§ сприяти розвитку у курсантів та студентів уміння застосовувати психологічні знання при організації власної поведінки.
- викладач: Скориніна-Погребна Ольга
Вивчення курсу «Психологія сім’ї» передбачає розширення та поглиблення загальної теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти, формування професійних компетенцій у галузі психології сім’ї та сімейних відносин. Дана дисципліна орієнтує на науково-методичний, соціально-педагогічний, навчально-виховний та розвивальний види професійної діяльності. Вона забезпечує майбутнього психолога комплексом теоретичних знань та практичних технологій і методів аналізу та розкриває закономірності сімейних відносин, причин їх дестабілізації та методи психологічної допомоги членам родини.
Дисципліна розкриває та наповнює конкретним змістом модель діяльності фахівця у процесі практичної роботи з точки зору комплексного, системного підходу, підвищує загальну психологічну та професійну культуру, поширює професійний та творчий потенціал на підставі усвідомлення та осмислення власних особистісних сенсів та життєвих орієнтацій.
- викладач: Ільїна Юлія
Знання отримані під час вивчення навчальної дисципліни «Методика викладання у вищій школі» спрямовані на формування навичок педагогічної діяльності, сприяють розвитку професійного мислення в здобувачів вищої освіти. Отримані знання допомагають розвити практичні вміння, що забезпечує творчість та ініціативу в педагогічній діяльності.
Відмінною особливістю даного курсу є те, що всі розглянуті теоретичні питання супроводжуються практичним оволодінням знань, тобто формування комплексу знань, умінь, навичок, необхідних для розробки та проведення всіх видів занять у вищому навчальному закладі на основі застосування методів, засобів навчання і контролю та новітніх педагогічних технологій навчання у навчальному процесі в вищий школі.Даний курс передбачає теоретичне і практичне оволодіння знаннями організації навчально-виховного процесу у вищій школі (інноваційні форми проведення лекційних форм у вищій школі), організаційно-правові форми активізації діяльності учасників навчального процесу, а також виконуються конкретні завдання з відповідних тем навчальної дисципліни.
- викладач: Сергієнко Надія